• namseo-bayi

 • 1978 yılından itibaren Güney Kore’de faaliyet gösteren Namseo, dünyanın önde gelen örgü iğnesi üreticilerinin biri olarak kabul edilmektedir. Örgü makinalarında kullanılan iğnelerin üretiminde uzmanlaşmış bir firma olarak örgü endüstrisindeki firmaların her türlü ihtiyacına cevap verme gücüne sahiptir.

  Ürün yelpazesini kullanıcılarından gelen talepler doğrultusunda sürekli geliştiren ve farklı tip ve modelde iğne üreterek alanında dünya markası olmuştur. Namseo iğneleri dünyadaki bütün örgü makinaları kullanıcı ve imalatçı firmala tarafından kabul edilir bir marka olmuştur.

 • mrsinker-bayi

 • Türkiye ile birlikte Türk Cumhuriyetleri, Mısır, Meksika, ABD ve Avrupa bölgeleri de dahil olmak üzere, örme kumaş alanında birçok örme makinesi marka ve modeline uyarlanmış Mr. SINKER platinleri, ürettiği malzemenin ham madde kalitesini ve kullanım ömrünü fazlasıyla ispatlamış ürün guruplarımızdandır. Tayvan merkezli üretici firma, ülkemiz ve dünya pazarının tam olarak ne istediğini iyi sindirmiş ve bu konuda gereken mühendislik ve alt yapı donanımlarını en bilinçli şekilde tamamlamış durumdadır.

  Kalıcı ve kaliteli ürün üretmenin temelinde yatan en önemli unsur, örme deneyim ve tekniğine sahip uzman kişiler ve geçmişten gelen iş tecrübelerini birbiriyle çok iyi özümsemiş değişmez ana omurga çalışanıdır. Çok sık karşılaşılmasa da bazı istenilen ürünlerde ne denli zor olduğu değil, kesinlikle en iyisi üretmek için o denli özverili çalışma gerektirdiğinin bilincinde çalışanlara sahiptir. Buda sahip oldukları sinerjiyi üretimlerine ve değişmez kalite anlayışına yansımaktadır.
  Platin ürünlerinde özellikle hassasiyet içeren çok kademeli modellerde olan en zor ürünlerde dahi bu deneyim ve mühendislik sayesinde istenileni verebilmektedir. Birçok makine türünde kaliteli ve uzun ömürlü platin üretimi sağlanmış ve haklı olarak günümüzde müşteri memnuniyetimiz artarak devam etmektedir.

 • donghui-bayi

 • samegear-bayi

 • Citi Samegear Knitting Equpment Co. Ltd. örme sektörünün makine üst donanımsal ve yedek aksamlarını üreten bir firmadır. Tekstil örme alanındaki kalite ve üretim başarısını 2004 yılından beri birçok makine üreticisine verdiği destek ile sürdürmektedir.

  Birçok geliştirdiği ürünün patantine sahip olan Cixi Samegear teknik bilgi ve deneyimlerinin sadece mevcut ürünler ile yetinmeyip daha kullanıcı dostu birimlerin tasarlanması ve kaliteden ödün vermeksizin tasarımlarında sağlamlık, uzun kullanım ömrünü hesap ederek innovative sürecin hep içerisindedir. Sahip olduğu yüksek üretim kapasitesiyle müşterilerin ihtiyaçlarına kısa zamanda cevap verebilmektedir.

 • tolon-bayi

 • Tolon Platinleri, Tayvan’ da yerleşik YGH platin firması tarafından üretilmektedir. Tolon markası Birteks firmasına ait olup platinlerin üretimi müşteri taleplerine göre şekillenmektedir. Böylelikle pazarın ihtiyaçlarına karşılık veren kaliteli ve uzun ömürlü platinler üretilmektedir.

  Platinlerin ömürlerinin daha kısa sürmesine sebebiyet veren bazı iplik türlerinden ötürü firma, üretim esnasında Lokal Sertleştirme prosesi uygulamaktadır. Böylelikle platin üzerindeki diğer bölgelere göre erken aşınan alanlar ekstra mukavemet kazanmakta, kullanıcısına daha uzun kullanım ömrü sağlamaktadır. Sertleştirilmiş Tolon Platinler ” EH ” kodu ile pazara sunulmaktadır. EH kodlu ürünler normallerine göre en az 2 kat kullanım ömrü sağlamaktadır.

 • shibata-bayi

 • Japonya’nın köklü firmalarından olup kuruluşu 1925 yılına uzanmaktadır. Firma ağırlıklı olarak Japon’ya da yerleşik örgü firmalarına tedarikçilik yapmış olup, Japonya’da sektörün bitmesiyle yüzünü ihracata dönmüştür.

  Firma’nın Japonya’da bilinirliği yüksek olup örgünün popüler olduğu yıllarda pazar payının % 60’ına ulaşmıştır. Özellikle yuvarlak örgü makinelerinin orta ve ince fein değerli makinelerine iğne üretmektedir.

  Kullandığı hammadde bölgesinin en iyisidir. İğne çift plakalı makinelerde ki performansının yanında özellikle tek plaka lycra lı 28 fein işlerde ayrıcalığını göstermektedir. Bu işlerde başarılı sonuç veren sayılı iğne markalarından biridir. Shibata’nın bu başarısı 85 yıllık deneyimine ve kullandığı çeliğin kalitesinde saklıdır.

  Ülkemizde’ ki makine turları göz önüne alınarak iyileştirilen ürün 28 rpm değerlerinde sorunsuz kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

 • logo_groz_beckert_int

 • Groz-Beckert tekstil sektörünün dünyanın önde gelen endüstriyel makine iğneleri, hassas parçaları ve ince araçların yanı sıra üretim sistemlerinin ve hizmetlerin sağlayıcısı konumunda. Firma çözümleri ile örme, dokuma, keçe, tufting ve dikiş alanlarına hizmet sunuyor. 1852 yılında kurulan Groz-Beckert yaklaşık 8 bin kişiyi istihdam ediyor. 2013 yılında 570 milyon Euro ciro elde eden firma, ajansları, üretimleri ve distribütör iştirakleri ile 150’den fazla ülkede bulunuyor.